ALSRacing/

19. 1. 2009

Základní nabídka ALSracing

Filed under: — admin @ 01:20

Přehled základní nabídky modelů a příslušenství z produkce ALSracing

ALSracing se zabývá především vývojem a výrobou podvozků, tuningových a náhradních dílů pro nejrozšířenější RC modely on-road měřítek 1/18, 1/24 a 1/28. Stavebnice vysoce kvalitních a výkonných modelů naleznete především v měřítku 1/28 (oblíbený model M280) a dále v měřítku 1/24 (připravovaná novinka M242). V kategorii modelů měřítka 1/18 vyrábíme především zajímavé tuningové a náhradní díly pro modely Xray M18, resp. M18Pro, Robitronic Scalpel a Nanda NRX18. V našem sortimentu naleznete výhradně díly vyrobené pouze z nejkvalitnějších materiálu (kovy, carbon, sklolaminát, delrin, silamid atd.) pomocí vysoce přesných strojařských technologií.  Naší specialitou je výroba vysoce kvalitních kovových pastorů a čelních ozubených kol pro široké spektrum modelů.

Vedle standartní produkce nabízíme také ladění modelů na zakázku. Jedná se o nekompromisní optimalizaci modelů výhradně pro závodní použití, kdy je kladen důraz na co nejlepší řešení v souvislosti s použitými RC komponenty a použitým pohonným systémem (minimální hmotnost, co nejnižší těžiště, atd.)  Příkladem je špičková přestavba modelu Xray M18Pro na model s rozvorem 145mm osazený lipol 1000mAh a střídavým senzorovým pohonem Novak Mongoose ale i další prototypové konstrukce. 

 

setmongxray03setmongxray05

Pro konkrétní informace o produktech navštivte příslušné sekce menu našich stránek nebo náš E-shop a pokud nenajdete co hledáte nebo potřebujete vyřešit něco speciálního neváhejte nás kontaktovat.

Powered by WordPress