ALSRacing/

18. 1. 2009

O nás

Filed under: — admin @ 21:20

Na těchto stránkách naleznete aktuální informace o závodních modelech vyráběných pod značkou ALSracing firmou AL technologies s.r.o.,  ale také množství užitečných a zajímavých informací o malých závodních Rc modelech.
Neleznete zde vše, co potřebujete ke vstupu do světa závodů malých rádiem řízených modelů automobilů v měřítku 1:28, 1:24 a 1:18 ale také něco o větších modelech v měřítku 1/12 a 1/10 s náhonem pouze tuhé zadní nápravy. Představené modely jsou také vhodné pro běžné domácí ježdění či domácí tréning, pokud je vaší hlavní kategorií nějaké větší měřítko.
Na těchto stránkách také naleznete informace o závodech kategorií OPEN28 a OPEN18 pořádaných pod hlavičkou ALSracing na dráze ve Vísce u Frýdlantu v Čechách. Vzhledem k již vytvořené stabilní jezdecké základně mohu všem zájemcům o tyto malé a finančně nenáročné modely zaručit, že u nás bude celoročně s kým a kde závodit na kvalitních a atraktivních dráhách (pro modely 1/18 kobercový povrch s perfektně položeným kobercem a precizními vytyčovacími prvky a pro 1/28 populární Kyosho dráha). Pokud Vás naše pravidla pohodových a provozně nenákladných závodů oslovila, neváhejte a přijďte to zkusit také. Pokud chcete něco podobného zorganizovat ve Vašem regionu jsme připraveni se s Vámi podělit i získané zkušenosti a Vaši aktivitu podpořit.

Pokud potřebujete nějaký automodelářský materiál, neváhejte navštívit náš E-shop, kde si jistě vyberete ze zajímavé, a v řadě případů také  méně obvyklé nabídky kvalitních modelů a příslušenství. Pokud nenaleznete to co hledáte, neváhejte nás kontaktovat s poptávkou.  Naši specialitou jsou precizní obráběné převody v modulech 64DP (resp. 0,4mm), 0,5mm, 0,6mm a 0,8mm. 

 

Powered by WordPress