ALSRacing/

9. 5. 2014

Mezinárodní volné mistrovství micro 2014 je minulostí.

Filed under: Reportáže — admin @ 13:01

První květnový víkend se ve Vísce u Frýdlantu v Čechách uskutečnil šestý ročník dvoudenního mezinárodního mistrovství micro RC modelů měřítek 1/28 (mini-z), 1/24 ,  1/32 (modely kamionů vesměs na podvozcích mini-z) a 1/18. Jelo se na kobercové dráze o rozměrech 8x cca 14m.

IMG_9736-u

Dráha byla pro jednotlivé dny odlišná a tak se vždy přizpůsobovala konkrétním měřítkům modelů. V sobotu to tak byly modely1/32 – 1/24 a v neděli modely 1/18. Závod se uskutečnil v KD Víska (obec Višňová) zejména díky velmi vstřícnému přístupu zastupitelstva obce, které odsouhlasilo podporu této akci. Tímto všem zainteresovaným v čele se starostkou paní Erbanovou jménem svým i jménem zúčastněných pilotů děkuji! (Celý příspěvek…)

4. 3. 2014

Předposlední závod ALSracing micro cupu je za námi

Filed under: Reportáže — admin @ 23:24

V sobotu prvního března jsme se sešli k soubojům v předposledním díle seriálu ALSracing micro cupu. Závod se tentokrát jel na hodně technickém a tedy pomalejším okruhu kde nebylo mnoho šancí na předjíždění a bylo třeba držet opravdu velmi přesně ideální stopu. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Souboje na trati byly opět velmi zajímavé a dramatické, a před posledním dílem seriálu je tak vše ještě hodně otevřené i když (Celý příspěvek…)

12. 2. 2014

Třetí závod ALSracing microcupu za námi

Filed under: Reportáže — admin @ 19:58

V sobotu jsme odjeli již třetí závod našeho mini seriálu a celý seriál se tak přehoupnul do druhé poloviny. Tento závod jednak přinesl nové startující ve většině kategorií a samozřejmě jsme viděli velmi zajímavé boje na trati.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZdánlivě jednoduchý okruh byl dost rychlý a díky tomu hodně náročný na naladění modelů i na koncentraci při pilotáži.  V kategorii Truck32 se zůčastnili tři piloti a díky koncepci a motorizaci modelů jsou závody mimořádně vyrovnané.  (Celý příspěvek…)

5. 1. 2014

Druhý závod ALSracing Micro Cupu 4.1.2014

Filed under: Reportáže — admin @ 17:49

K druhému závodu malých modelů do Vísky se sjelo 12 pilotů z Krašlovic,  Trebechovic pod Orebem, Vysokého Mýta, Mostu, Liberce, Jablonce a Oldřichovic ….. prostě široké spektrum pilotů a ještě širší spektrum modelů.

účastníci závodu

Lahůdkou na startu byly speciály Libora Prchala, modely Jirky Vaňka a především parádně provedené a velmi pěkně jezdivé modely Trucků 1/32. Celkem na novém okruhu závodilo 21 modelů měřítek 1/24, 1/28 a 1/32. Péstrému poli co do počtu modelů vévodily (Celý příspěvek…)

Older Posts »

Powered by WordPress